Jak rozpoznać, że dziewczyna jest zainteresowana?

W dzisiejszych czasach, kiedy coraz to bujniej rozwijają się nowoczesne technologie, człowiek znajduje wiele ułatwień w praktycznie wszystkich aspektach swojego życia. Oduczyliśmy się niestety z tego powodu kontaktów międzyludzkich i dlatego też wielu z nas ma problemy, aby podejść do nieznajomego człowieka, czy też odgadnąć jego intencje.

Na całe szczęście istnieją różnego rodzaju kursy i poradniki, które choć w części załatają brak podstawowej wiedzy z zakresu komunikacji ludzkiej. Przede wszystkim boimy się porozmawiać z nieznajomą nam osobą, gdyż boimy się, że powie coś przykrego na nasz temat lub też po prostu nie znajdziemy wspólnych tematów.

Sprawa wygląda jeszcze gorzej, jeśli osoba z którą chcielibyśmy pogadać jest piękną kobietą, wtedy dodatkowo dochodzi kwestia odrzucenia i niespodobania się tej personie. No dobrze, ale załóżmy, że już zdecydowałeś się na ten jakże trudny krok, podszedłeś do dziewczyny, nawet z nią rozmawiasz, tylko teraz jak rozpoznać, że jest Tobą zainteresowana, a nie rozmawia tylko i wyłącznie z grzeczności?

Odważ się na skuteczne podrywanie. Na stronie http://www.uwodzenie.org/ znajdziesz praktyczne porady

Zwróć uwagę na gesty

Przede wszystkim kobieta nawet jeśli jest Tobą zainteresowana, to w zdumiewającej większości przypadków nigdy tego nie powie otwarcie, dlatego też trzeba to zauważyć, a najłatwiej jest poprzez jej zachowanie. Jeśli nerwowo obgryza wargi lub oblizuje usta, to prawdopodobnie jest to dobry znak. Inna sprawa, że po prostu jej usta mogą być spierzchnięte czy wysuszone i robi to naturalnie. W tym właśnie tkwi problem, że nie zawsze jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, czy zachowanie kobiety jest naturalne, czy może jednak podświadomie wysyła nam sygnały swojego zainteresowania.

Innym popularnym gestem kobiet jest bawienie się włosami, niekoniecznie tylko ich odgarnianie, ale raczej kręcenie ich wokół palca, czy czasem nawet przygryzanie końcówek. Jeśli spotkasz u kobiety takie gesty to możesz być niemal pewny, że chce się spotkać z Tobą jeszcze raz. Ważny jest też ton głosu, to czy pozwalasz jej się wypowiedzieć i jak długo oraz dużo mówi, ale to akurat inna sprawa.

Najważniejsze jest podejść na luzie

Na świecie żyją miliony kobiet i nie ma się co oszukiwać – nie każdej się spodobasz i nie każdą będziesz w stanie uwieść, czy chociażby zainteresować. Najważniejsze jest jednak odpowiednie podejście – nie ma co z góry oczekiwać, że kobieta rzuci nam się w ramiona, czy też dalej będzie się chciała spotykać. Jeśli nie wyjdzie to po prostu poszukaj innego celu, a z całą pewnością w końcu Ci się uda. No chyba, że chcesz być profesjonalnym uwodzicielem, ale musisz wiedzieć, że także i oni często natrafiają na opór ze strony kobiet.

Po prostu nie wszystko się każdemu podoba. Taka jest kolej rzeczy i prawo świata. To co dla jednego jest piękne, dla drugiego już nie musi być. Każda dziewczyna ma też inne upodobania, poczucie humoru. Także stan w jakim jest nasz potencjalny cel ma wiele do znaczenia, bowiem jeśli spróbujemy ją zainteresować w momencie, gdy ona jest w złym nastroju to często z góry jest to skazane na porażkę.

Post Comment